אסטרטגיית Placemaking

אפשר בטעות לחשוב ששטחים ציבוריים, מתחמי מגורים ועסקים, כשלעצמם, חוברים יחד ליצירת התמהיל שאנו מכנים "עיר." אבל האמת היא שהמרחבים בהם אנו חיים מקבלים את המשמעות שלהם על-ידי האופן שבו אנשים משתמשים בהם. מה שלמעשה מעצב את החוויה שלנו ברחוב, בשוק, בשכונה, במתחם- הוא הדרך בה אנו מתייחסים למקום, ההיסטוריה והתרבות שאנו מייצרים, והקהילה שאנו בונים סביבו.

יצירה, אצירה והפקת תכנים למתחמים

איך הופכים מקום ליעד מעניין, רלוונטי ושוקק חיים? פשוט -
נותנים לאנשים סיבה לבוא, ולהישאר.
תוכן טוב גורם לקירות לספר סיפור; הוא מעניין אנשים, נוגע בתשוקות שלהם ומעניק להם ריגושים וחוויות מוחשיות.

קריאייטיב Placemaking

כשאנחנו אומרים שאצלנו האנשים הם הבסיס לכל פרויקט, אנחנו מתכוונים לזה-
מהלך קריאטיבי נועד לחבר את הקהל למקום, ואנו דואגים לספק לקהלים שלנו חוויה ייחודית והוליסטית שתעניק להם ערך אמיתי, ותפגוש אותם באופן נעים ורלוונטי במגוון ממשקים.

עיצוב חווית מבקר

מרחבים אורבניים מהווים, יותר מכל דבר אחר, מקום מפגש בין אנשים. לכן על המרחב להעניק את חווית המבקר הטובה ביותר. וחווית מבקר איכותית מתחילה בירידה לפרטים הקטנים בתכנון המרחב: החל מנוחות, נגישות ומיזמים שימושיים וכלה בגירויי החושים השונים, עיצוב, סקרנות ויזואלית, טכנולוגיה ועוד.

טכנולוגיה אורבנית ומיזמים שימושיים

מהי טכנולוגיה אורבנית? אפשר לומר שזו הדרך לבטא ערך שימושי באמצעות טכנולוגיה. צוות המומחים של build מאפשר למתחמים אורבניים לעניין את מבקריהם עם מיזמים שימושיים להעשרת המרחב האורבני, ולהעניק חוויות המעודדות הגעה ושהות, מייצרות עניין ומגדילות פרמיה ורווחיות.

קידום עסקי במודל BID

Business Improvement District הוא מודל עבודה מעשי להקמת קהילות עסקיות של חנויות ובעלי עסקים במרחב העירוני. מטרת ההתאגדות הזו, היא ליצור קהילה אחת חזקה של בעלי הנכסים והעסקים במתחם שתפעל בליווי ושיתוף פעולה מלא עם הרשות המקומית, לצורך תחזוקת אזור המסחר, פיתוחו וקידומו.

מיתוג ותקשורת שיווקית

בכמה מילים? אנחנו בונים אסטרטגיות שמחברות אנשים למרחב. כן, שוב חזרנו לאנשים.
בשונה משיווק ומיתוג של מוצר צריכה, מיתוג של מרחב אורבני הוא תהליך ייחודי שמצריך מענה ברמה האסטרטגית, ודורש התאמות לשיח על המרחב. לכן כל עבודת מיתוג ותקשורת שיווקית של מקום מצריכה מומחיות וקאדר יכולות ספציפיות -

התחדשות עירונית וקשרי קהילה

העבודה שלנו מתחילה ונגמרת בחיבור בין אנשים למקום, מתוך אמונה שהצלחתו של כל מתחם עירוני תלויה במידה רבה בשיתוף הקהילה בפרויקט, החל משלב התכנון וכלה בפעילות השוטפת.